Customer Support Specialist До Healthjoy Вакансії

Vodafone Україна більше 30 років є лідером галузі телекомунікацій та технологій і завжди… Щоб залишатися на зв’язку зі своєю командою навіть у ці важкі часи, ми проводимо Happy hours, тімбілдінги та командні зустрічі, а також різноманітні освітні та розважальні заходи. Кожному співробітнику доступно 20 сеансів персональної терапії на рік з психологом/психіатром чи психотерапевтом, а також додаткові лекції про психічне здоров’я, не виходячи з дому. Але варто враховувати і те, чим займається IT-спеціаліст, адже не всі фахівці отримують великий прибуток. Серед добрих новин — лише 5% опитаних втратили роботу через війну, а 92% продовжують працювати фултайм. Щодня ми можемо надсилати вам вакансії за запитом «Support engineer» на ел.

Згідно з його результатами опціони частіше видають у стартапах починаючи з першого року роботи. При тому, що така практика не є поширеною в Україні, більшість респондентів все-таки віддали би перевагу опціонам, а не грошовій премії. Залежно від ролі найбільшу винагороду отримують Arhitect JavaScript Engineer — $6000. Медіанна зарплата Arhitect Java Engineer становить $5800.

Зарплати Залежно Від Розміру Компанії

Цікаво, що серед таких фахівців більше заробляють ті, для кого основною мовою обслуговування є англійська — $1200. Це вдвічі більше, ніж отримують колеги, що використовують у роботі українську та російську мови. У розробників англійська впливає на зарплату починаючи з рівня Middle. У Junior Software Engineer різниця між зарплатою з Elementary та з Advanced — лише $25-35. Водночас у Middle Software Engineer з рівнем Upper Intermediate медіана винагороди дорівнює $2500 проти $1500 у колег з Pre-Intermediate. У зарплатах Senior-розробників з Pre-Intermediate й Advanced різниця ще більша — $1500.

  • Так, 36% респондентів, які працюють у командах від 1500 осіб, регулярно отримують бонус.
  • Натомість у деяких аутсорсингових компаніях зарплати таких спеціалістів на 20% нижчі.
  • Матеріали з позначками «Новини компаній», «Анонси», «Акції», «Блоги» та PR публікуються на правах реклами.
  • 52% HR-спеціалістів отримують бонуси до зарплати (29% — регулярно, а решта за гарні показники роботи).

Максимальна винагорода серед респондентів цієї сфери — $5000. Згідно з опитуванням, найбільша медіана Java Engineer — $3700. Високу заробітну плату також отримують Ruby, Python і Swift Engineer – медіана становила $3500. При цьому серед Senior найменше заробляють Unity-розробники — $2500.

Середня Зарплата За Посадою «technical Support Specialist» За Містами

При цьому маркетологи з досвідом роботи від п’яти років заробляють утричі більше. Цікаво, що оплата на цій посаді в Харкові вища, ніж у Києві — $1450 проти $1200. Така сама тенденція в Business Analyst — $2000 у Києві проти $2800 у Харкові. Загалом зарплати в продуктових та аутсорсингових компаніях є на одному рівні. Це актуально як для технічних, так і для нетехнічних професій.

Серед нетехнічних професій найвищі зарплати також у випускників НТУУ «КПІ». Найменша медіанна зарплата у тих, хто навчався у ХНУРЕ. Лише 1% опитаних фахівців володіють опціонами компанії.

заробітна плата IT Support Specialist

Зарплати у C-level та РМ навіть мають тенденцію до зниження. Водночас продовжують збільшуватися зарплати SRE, деяких спеціалізацій Data Science, а також HR-спеціалістів. В середньому «Technical assist specialist» в Україні заробляє грн. Ми обов’язково ознайомимось з вашим досвідом та кваліфікацією.

Customer Success, Sales Supervisor, Support

Найменша медіанна зарплата у C Engineer незалежно від рівня в компанії — $1650. Четверта частина респондентів, які взяли участь в опитуванні, зайняті в галузі E-commerce. При цьому, якщо не брати C-level, найбільша медіана в цій сфері у Product Manager з досвідом роботи від 4 років – $2300. Серед представників FinTech найбільше заробляють Software Engineer – $3000.

Цікаво, що тестувальник, який використовує мови, отримує на 30% більше. При цьому QA на Python заробляє на 10% менше, ніж на Java та JavaScript. https://wizardsdev.com/ Серед фахівців HR/Recruiter найбільша медіана у HR Generalist – $1400. При цьому співробітники продуктових компаній заробляють більше.

Як відомо, сфера IT — дуже багатогранна і містить велику кількість професій. Тож знайти свою нішу може практично кожен, не обов’язково мати спеціальну освіту чи мати великий досвід роботи. Хоча це зайвим не буде, адже усі фактори впливатимуть на майбутню зарплату. Це дає можливість отримати більш виважені та точні дані, а також детально проаналізувати зарплати українських фахівців у розрізі посад та спеціалізацій.

Згідно з результатами опитування, найбільше отримують General Manager та СТО. Їхня зарплатна медіана в $5000 перевищує медіану в $4000 у CEO. Але якщо більшість відповідей GM сконцентровані навколо медіани, то відповіді CEO коливаються від сильно менших до сильно більших за медіану. Зовсім усереднено — рівень оплати праці в продуктових компаніях для цієї позиції на $500 вищий, ніж в аутсорсингових.

HealthJoy прагне створити різноманітне середовище та пишається тим, що як роботодавець забезпечує рівні можливості для всіх. Ми пропонуємо заняття з англійської мови, корпоративну L&D платформу для підтримки професійного розвитку, а також внутрішні й зовнішні освітні заходи для наших співробітників. Наш відділ навчання та розвитку надасть вам широку базу знань про американську систему охорони здоров’я та культурні особливості. Працюючи в середньому 80 годин на місяць, фрилансери заробляють $550. Загалом у першому зарплатному опитуванні AIN.UA взяли участь 3116 респондентів. Більшість із них — чоловіки, переважно зайняті у сфері Software Engineer (39%).

заробітна плата IT Support Specialist

Як компанія, яка займається охороною здоров’я, ми просто не можемо залишити наших співробітників без медичної допомоги. Ми забезпечуємо медичне страхування для працівників, а також можливість застрахувати рідних за зниженими тарифами. У цьому блоці ми зіставили отримані нами зарплатні медіани за деякими професіями з іншими звітами в галузі. Щоб обчислити медіани зарплат у розрізі професій, ми помножили рейт за годину на кількість робочих годин на місяць за кожною з них та вивели медіани. Як показало опитування, найпопулярнішою мовою програмування є JavaScript.

Потім ми проаналізували, як змінюється розмір винагороди залежно від експертизи, знань та історії роботи, а також зробили висновки щодо кожної позиції. Зрештою ми порівняли отримані результати з результатами зарплатних досліджень DOU, Serpstat та Indigo, щоб отримати найбільш об’єктивний та зважений результат. Важливо звернути увагу, що підрахунки проводилися за фіксованою частиною заробітної плати в USD після сплати податків. 52% HR-спеціалістів отримують бонуси до зарплати (29% — регулярно, а решта за гарні показники роботи).

заробітна плата IT Support Specialist

Серед усіх респондентів понад 34% володіють англійською на рівні Upper Intermediate. При цьому Software Engineer-фахівці найчастіше знають мову на рівні Intermediate. Цікаво, що вільно володіють англійською лише 8% опитаних. IT Support Specialist вакансії Медіанні зарплати спеціалістів з менеджменту проєктів переважно залишилися на рівні грудня 2021 року. Дещо зменшилися вони у Program Managers (-$200, до $4500). Значне падіння зарплат Product Managers (-$700, до $2800).

заробітна плата IT Support Specialist

Наше технологічне рішення змінює галузь і дає користувачам спрощений досвід отримання доступу до найнеобхідніших послуг сфери охорони здоров’я, заощаджуючи час і гроші користувачів нашої платформи. Якщо коротко та просто, то ми талановита, працьовита та завзята команда. Місія — те, що запалює та надихає нас, допомагаючи величезній кількості наших користувачів з США, ми спрощуємо доступ до медичного обслуговування та до страхових послуг для кожного клієнта.